Кухонний ніж Pepper Labris PR-4004-2
Pepper Labris PR-4004-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Labris PR-4004-2
Усі ціни 12 →Кухонный нож Pepper Wood для мяса 20,3 см PR-4004-2 (101634) 101634 | 553 грн. |
Кухонний ніж Pepper Wood для м'яса 20,3 см PR-4004-2 (101634) 101634 | 412 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Wood для м'яса 20,3 см PR-4004-2 (101634) 10163 | 412 грн. |
Ніж для м'яса Pepper Labris PR-4004-2 (20,3см) 101634 | 441 грн. |
Pepper PR-4004-2 | 410 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →