Кухонний ніж Pepper Metal PR-4003-7
Pepper Metal PR-4003-7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Metal PR-4003-7
Ніж для сиру Pepper Metal PR-4003-7 13 см | 304 грн. |
Ніж для сиру Pepper Metal 13 см (PR-4003-7) | 240 грн. |
Нож для сиру Pepper Metal PR-4003-7 13 см | 304 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →