Кухонний ніж Pepper Maximus PR-4005-2
Pepper Maximus PR-4005-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Maximus PR-4005-2
Усі ціни 12 →Кухонный нож Pepper Maximus для мяса 20,3 см PR-4005-2 (101639) 101639 | 554 грн. |
Кухонний ніж Pepper Maximus для м'яса 20,3 см PR-4005-2 (101639) 101639 | 402 грн. |
Ніж для м'яса Pepper Maximus PR-4005-2 (20,3см) 101639 | 457 грн. |
Pepper PR-4005-2 | 456 грн. |
Pepper 20,3 см (PR-4005-2) 20,3см(PR-4005-2) | 405 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →