Кухонний ніж Pepper Wood PR-4002-5
Pepper Wood PR-4002-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-4002-5
Усі ціни 9 →Кухонный нож Pepper Wood Vegetable 7,6см (PR-4002-5) PR-4002-5 | 373 грн. |
Pepper Wood 7.6 см (PR-4002-5) Wood7.6см(PR-4002-5) | 199 грн. |
Pepper PR-4002-5 | 189 грн. |
Ніж для овочів Pepper Wood PR-4002-5 (7,6см) 100176 | 324 грн. |
Ніж для овочів Pepper Wood PR-4002-5 7.6 см (BP100176) | 197 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →