Кухонний ніж Pepper Wood PR-4002-2
Pepper Wood PR-4002-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-4002-2
Усі ціни 13 →Кухонный нож Pepper Wood Meat 20,3 см (PR-4002-2) PR-4002-2 | 311 грн. |
Кухонний ніж Pepper Wood Meat 20,3 см (PR-4002-2) PR-4002-2 | 261 грн. |
Pepper Wood 20.3 см (PR-4002-2) Wood20.3см(PR-4002-2) | 265 грн. |
Pepper PR-4002-2 | 253 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Wood Meat 20,3 см (PR-4002-2) PR-4002-2 | 261 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →