Кухонний ніж Pepper Wood PR-4002-3
Pepper Wood PR-4002-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-4002-3
Усі ціни 11 →Кухонный нож Pepper Wood Bread 20,3см (PR-4002-3) PR-4002-3 | 430 грн. |
Кухонний ніж Pepper Wood Bread 20,3см (PR-4002-3) PR-4002-3 | 261 грн. |
Pepper Wood 20.3 см (PR-4002-3) Wood20.3см(PR-4002-3) | 265 грн. |
Pepper PR-4002-3 | 253 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Wood Bread 20,3см (PR-4002-3) PR-4002-3 | 261 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →