Кухонний ніж Pepper Wood PR-4002-1
Відео 13 |
Pepper Wood PR-4002-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-4002-1
Усі ціни 11 →Кухонный нож Pepper Wood Шеф 20,3 см PR-4002-1 (100172) 100172 | 456 грн. |
Кухонний ніж Pepper Wood Шеф 20,3 см PR-4002-1 (100172) 100172 | 290 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Wood Шеф 20,3 см PR-4002-1 (100172) 100172 | 290 грн. |
Pepper PR-4002-1 | 280 грн. |
Pepper Wood 20.3 см (PR-4002-1) Wood20.3см(PR-4002-1) | 295 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →