Кухонний ніж Pepper Maximus PR-4005-5
Pepper Maximus PR-4005-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Maximus PR-4005-5
Усі ціни 7 →Кухонный нож Pepper Maximus для овощей 6 см PR-4005-5 (101642) 101642 | 364 грн. |
Кухонний ніж Pepper Maximus для овочів 6 см PR-4005-5 (101642) 101642 | 347 грн. |
Pepper Кухонний ніж Pepper Maximus для овочів 6 см PR-4005-5 (101642) 1016 | 347 грн. |
Ніж для овочів Pepper Maximus PR-4005-5 (7,6см) 101642 | 333 грн. |
Pepper PR-4005-5 | 331 грн. |
Pepper 7,6 см (PR-4005-5) 7,6см(PR-4005-5) | 349 грн. |
Кухонний ніж Pepper Maximus для овочів 6 см PR-4005-5 (101642) | 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →