Кухонний ніж Pepper Labris PR-4004-6
![]() |
Pepper Labris PR-4004-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Labris PR-4004-6
Усі ціни 10 →Ніж санток Pepper Labris Pepper 17.5см (PR-4004-6) | 798 грн. |
| 809 грн. |
Pepper Labris 17.5 см (PR-4004-6) Labris17.5см(PR-4004-6) | 604 грн. |
| 914 грн. |
| 719 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →