Кухонний ніж BergHOFF Leo Balance 3950520
BergHOFF Leo Balance 3950520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950520
Нож Berghoff Leo Balance 19 см 3950520 | 499 грн. |
Ніж для м'яса BergHOFF Leo Balance 19 см (3950520) | 499 грн. |
Ніж для м'яса з чохлом BergHOFF Leo Balance 19см 3950520 | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →