Кухонний ніж Tramontina Athus 23089/106
Tramontina Athus 23089/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23089/106
Усі ціни 12 →Нож Tramontina Athus 23089/106 | 212 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS black 152 мм для сыра инд.упаковка (23089/106) 23089/ | 424 грн. |
Tramontina ATHUS Black 152 мм для сиру (23089/106) 23089/106 | 212 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus Black (23089/106) 23089/106 | 269 грн. |
Tramontina 23089/106 | 212 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →