Каструля Pepper Purple Iris PR-1109-18
Фото 5 |
Pepper Purple Iris PR-1109-18 |
|
Кришка із силіконовим обідком.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Purple Iris PR-1109-18
PEPPER PR-1109-18 | 1 109 грн. |
Каструля Pepper Purple iris PR-1109-18 18 см 2.3 л | 1 191 грн. |
Каструля PR-1109-18 Purple iris PEPPER Кришка з силіконовим обідком 18 см | 958 грн. |
Каструля PEPPER Purple Iris 2.3 л PR-1109-18 | 1 010 грн. |
Каструля Pepper Purple iris PR-1109-18 18 см 2.3 л | 1 216 грн. |
Модификації Pepper Purple Iris PR-1109-18
Ціни на Pepper Purple Iris PR-1109-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Purple Iris PR-1109-16 | від 891 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1109-18 | від 958 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1109-20 | від 1 138 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1109-22 | від 1 137 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →