Каструля Pepper Basil PR-1200-16
Фото 11 |
Pepper Basil PR-1200-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Basil PR-1200-16
Усі ціни 13 →Кастрюля Pepper Basil 2,2 л (PR-1200-16) PR-1200-16 | 475 грн. |
Каструля Pepper Basil 2,2 л (PR-1200-16) PR-1200-16 | 446 грн. |
Кастрюля Pepper Basil PR-1200-16, 2.2л 113154 | 437 грн. |
Pepper Basil 16х9,5 см 2,2 л (PR-1200-16) Basil16х9,5см2,2л(PR-1200-16) | 449 грн. |
PEPPER PR-1200-16 | 947 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Pepper Basil PR-1200-16
Ціни на Pepper Basil PR-1200-16 |
---|---|---|---|---|
Pepper Basil PR-1200-16 | від 406 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-18 | від 779 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-20 | від 764 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-22 | від 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Basil PR-1200-24 | від 1 631 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →