Каструля Pepper Arma PR-2310-20
Фото 3 |
Pepper Arma PR-2310-20 2.5 л4.5 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Arma PR-2310-20
Усі ціни 9 →Pepper Arma 20 см (PR-2310-20) Arma20см(PR-2310-20) | 685 грн. |
PEPPER PR-2310-20 | 1 545 грн. |
Каструля Pepper Arma PR-2310-20 2.5 л (BP127446) | 686 грн. |
Каструля Pepper Arma PR-2310-20 2.5 л 20 см | 1 659 грн. |
Каструля PR-2310-20 Arma 20 см, 2,5л PEPPER | 1 246 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Pepper Arma PR-2310-20
Ціни на Pepper Arma PR-2310-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Arma PR-2310-20 | від 685 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Arma PR-2310-24 | від 764 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →