Витяжка Perfelli PL 5144 BR LED коричневий
Фото 9 |
Perfelli PL 5144 BR LED коричневий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli PL 5144 BR LED коричневий
Усі ціни 40 →Perfelli Perfelli PL 5144 Dark BR LED 5902767159708 | 2 849 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli PL 5144 Dark BR LED | 2 849 грн. |
Perfelli PL 5144 BR LED | 2 849 грн. |
PERFELLI PL 5144 BR LED | 2 668 грн. |
Витяжка пласка Perfelli PL 5144 BR Led | 2 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli PL 5144 BR LED
Ціни на Perfelli PL 5144 BR LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli PL 5144 W LED білий | від 2 419 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli PL 5144 BR LED коричневий | від 2 499 грн. | 42 пропозиції | ||
Perfelli PL 5144 I LED нержавіюча сталь | від 2 109 грн. | 3 пропозиції | ||
Perfelli PL 5144 IV LED слонова кістка | від 2 109 грн. | 20 пропозицій | ||
Perfelli PL 5144 BL LED чорний | від 2 402 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →