Всесезонна шина Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 121R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 121R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 121R
Шини Pirelli Carrier All Season 235/65 R16 121R | 15 073 грн. |
Pirelli Carrier All Seasons 235/65 R16C 121R 3953100 | 13 767 грн. |
Pirelli Carrier All Season 235/65R16 121/119R C 3PMSF | 10 880 грн. |
Pirelli Carrier All Season 235/65R16 121/119R C 3PMSF | 11 424 грн. |
Pirelli Carrier All Seasons 235/65 R16C 121R | 14 720 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 121R
Ціни на Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 115R | від 6 595 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Carrier All Season 235/65 R16C 121R | від 10 880 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →