Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz 275/50 R20 113 W 275/50 R20 113 W BMW/Mini 275/50 R20 113 W Mercedes-Benz 275/50 R20 113 W RunFlat 275/50 R20 113 W RunFlat BMW/Mini 275/50 R20 113 W Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz
Усі ціни 27 →Шина Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W XL MO-S PNCS | 12 030 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 275/50 R20 113W XL MO-S PNCS | 12 783 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 275/50 R20 113W XL MO-S PNCS | 12 895 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 275/50 R20 113W XL MO | 9 320 грн. |
Летние шины Pirelli PZero PZ4 275/50 ZR20 113W XL PNCS MOS 1002260118 | 12 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W | від 9 631 грн. | 15 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini | від 30 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | від 8 800 грн. | 27 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat | від 9 892 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini | від 9 721 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Seal | від 12 012 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →