Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini
Відео 11Фото 12 | 30 230 грн. Купити! Pirelli P ZERO L.S. 275/50 R20 113W R/F * (8066666021)Autokush.com.uaЗ нами 7 років (Львів) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W | від 9 631 грн. | 16 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini | від 30 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | від 8 800 грн. | 27 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat | від 9 892 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini | від 9 721 грн. | 10 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Seal | від 12 012 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо