Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini
Відео 11Фото 5 | 7 364 грн. Купити! Шини Pirelli Winter Sottozero 3 205/60 R16 96H Run Flat *Shiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H | від 3 060 грн. | 22 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | від 3 073 грн. | 15 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H Run Flat | від 11 584 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H | від 2 959 грн. | 20 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Alfa Romeo | від 33 007 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini | від 10 257 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat | від 7 872 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini | від 7 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Seal | від 3 182 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →