Кухонна мийка Platinum Handmade PVD Vodospad 740x450 750x460 (PLS-A39689)
Фото 9 |
Platinum Handmade PVD Vodospad 740x450 |
|
PVD-покриття захищає мийку від подряпин, потемніння та нальоту. Стійка до високих температур та впливу засобів побутової хімії.
Мийка в комплекті зі змішувачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade PVD Vodospad 740x450 750x460
Усі ціни 11 →Кухонна мийка Platinum Handmade PVD 75*45A 000039689 | 12 000 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade "ВОДОСПА | 12 999 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM HANDMADE "ВОДОСПАД" PVD / чорна (SP000039689) | 12 999 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade PVD 75*45A 000039689 | 13 000 грн. |
Кухонна мийка 75*45A PVD чорна Platinum Handmade "ВОДОСПАД" 750x460x230 | 12 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →