Сковорідка RiNGEL Zira RG-11006-26h 26 см (6865320)
Фото 9 |
RiNGEL Zira RG-11006-26h |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-11006-26h 26 см
Усі ціни 7 →Сковорода глибока Ringel Zira 26см (RG-11006-26h) | 779 грн. |
Сковорода Ringel Zira глибока 26 см см с/кр (RG-11006-26h) | 899 грн. |
Сковорода глибока з кришкою RINGEL Zira RG-11006-26h (26см) | 1 560 грн. |
Сковорода RINGEL Zira 26 см глибока з кришкою (RG-11006-26h) | 1 100 грн. |
Сковорода глибока Ringel Zira 26см (RG-11006-26h) | 935 грн. |
Сковорода ringel Zira глибока 26 см (RG-11006-26h) | 1 333 грн. |
Сковорода RINGEL Zira глибока з кришкою 26см (RG-11006-26h) | 899 грн. |
Модификації RiNGEL Zira RG-11006-26h
Ціни на RiNGEL Zira RG-11006-26h |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-11006-20h 20 см | від 689 грн. | 16 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-24h 24 см | від 789 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-26h 26 см | від 779 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-28h 28 см | від 889 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →