Сковорідка RiNGEL Zira RG-11006-20h 20 см (6865318)
Фото 9 |
RiNGEL Zira RG-11006-20h |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-11006-20h 20 см
Усі ціни 15 →Сковорода Ringel Zira глибока, з кришкою, 20 см, чорна (RG-11006-20h) | 839 грн. |
Сковорода Ringel Zira глибока 20 см (RG-11006-20h) | 1 012 грн. |
Сковорода Ringel Zira глубокая 20 см (RG-11006-20h) | 1 012 грн. |
Сковорода RINGEL Zira глибока 20 см 6 865 318 | 711 грн. |
Сковорода RINGEL Zira глубокая с крышкой 20 см (RG-11006-20h) RG-11006-20h | 849 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації RiNGEL Zira RG-11006-20h
Ціни на RiNGEL Zira RG-11006-20h |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-11006-20h 20 см | від 689 грн. | 16 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-24h 24 см | від 789 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-26h 26 см | від 779 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-28h 28 см | від 889 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →