Сковорідка RiNGEL Pepperoni RG-1146-24 24 см (6806839)
Фото 3 |
RiNGEL Pepperoni RG-1146-24 |
|
Вбудована система дозування олії для приготування із мінімальним використанням жиру. Найменше розподіл системи відповідає 5 мл, а більше – 10 мл олії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Pepperoni RG-1146-24 24 см
Усі ціни 28 →Сковорода Ringel Pepperoni, глибока, 24 см (RG-1146-24) | 699 грн. |
Сковорода Ringel Pepperoni глибока 24 см (RG-1146-24) | 950 грн. |
Сковорода Ringel Pepperoni глубокая 24 см (RG-1146-24) | 950 грн. |
Сковорода без крышки Ringel Pepperoni 24 см RG-1146-24 | 1 000 грн. |
Сковорода RINGEL Pepperoni сковорода глибока 24 см 6 806 839 | 668 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Pepperoni RG-1146-24
Ціни на RiNGEL Pepperoni RG-1146-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Pepperoni RG-1146-22 22 см | від 549 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Pepperoni RG-1146-24 24 см | від 668 грн. | 33 пропозиції | ||
RiNGEL Pepperoni RG-1146-26 26 см | від 730 грн. | 10 пропозицій | ||
RiNGEL Pepperoni RG-1146-28 28 см | від 812 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →