Сковорідка RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL чорний (6412964)
Фото 5 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL чорний
Усі ціни 25 →RINGEL ZITRONE BLACK (RG-2108-28 BL-R) | 1 718 грн. |
Сковорода Ringel Zitrone Black глубокая 28 см (RG-2108-28 BL-R) | 2 100 грн. |
RINGEL ZITRONE BLACK (RG-2108-28 BL-R) | 1 709 грн. |
Сковорода Ringel Zitrone Black глибока 28 см (RG-2108-28 BL-R) | 2 100 грн. |
Сковорода ringel Zitrone Black сковорода глубокая 28см с крышкой (rg-2108- | 1 681 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL оливковий | від 1 360 грн. | 11 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-28 салатовий | від 1 432 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL чорний | від 1 349 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →