Сковорідка RiNGEL Zitrone RG-2108-28 салатовий (6392478)
Фото 7 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-28 |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-28 салатовий
Усі ціни 28 →Сковорода глибока Ringel Zitrone Black, з кришкою, 28 см, чорна (RG-2108-2 | 2 128 грн. |
RINGEL ZITRONE RG-2108-28 | 1 782 грн. |
Ringel RG-2108-28 | 2 174 грн. |
RINGEL ZITRONE RG-2108-28 | 1 773 грн. |
Ringel RG-2108-28 | 2 174 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-28
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL оливковий | від 1 360 грн. | 11 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-28 салатовий | від 1 432 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL чорний | від 1 349 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →