ДБЖ RITAR GP33-100KVA 100000 ВА
RITAR GP33-100KVA 100000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR GP33-100KVA 100000 ВА
ИБП (on-line) Ritar GP-33-100KVA | 455 900 грн. |
ИБП ONLine 3-ФАЗЫ RITAR GP-33-100KVA, 384Vdc, под внешний АКБ (966*890*174 | 455 900 грн. |
Ritar GP-33-100KVA | 455 900 грн. |
ИБП ONLine 3-ФАЗЫ RITAR GP-33-100KVA, 384Vdc, под внешний АКБ (966*890*174 | 335 191 грн. |
ДБЖ Ritar GP-33-100KVA 384Vdc 100000VA/90000W | 455 900 грн. |
Модификації RITAR GP33-100KVA
Ціни на RITAR GP33-100KVA |
---|---|---|---|---|
RITAR GP33-10KVA 10000 ВА | від 111 086 грн. | 6 пропозицій | ||
RITAR GP33-15KVA 15000 ВА | від 115 403 грн. | 8 пропозицій | ||
RITAR GP33-20KVA 20000 ВА | від 174 440 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR GP33-30KVA 30000 ВА | від 157 680 грн. | 7 пропозицій | ||
RITAR GP33-40KVA 40000 ВА | від 179 841 грн. | 7 пропозицій | ||
RITAR GP33-60KVA 60000 ВА | від 245 332 грн. | 6 пропозицій | ||
RITAR GP33-80KVA 80000 ВА | від 344 400 грн. | 1 пропозиція | ||
RITAR GP33-100KVA 100000 ВА | від 335 191 грн. | 5 пропозицій | ||
RITAR GP33-120KVA 120000 ВА | від 404 320 грн. | 1 пропозиція | ||
RITAR GP33-160KVA 160000 ВА | від 836 020 грн. | 1 пропозиція | ||
RITAR GP33-200KVA 200000 ВА | від 1 139 770 грн. | 1 пропозиція |