Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   RITAR

ДБЖ RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА (8330)

Фото - ДБЖ RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА
RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги145 – 270 В
Максимальний струм12 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1500 ВА
Номінальна вихідна потужність1050 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Вихідна частота50/60 Гц
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)220x145x405 мм
Вага14.9 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Маркування виробника
8330

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.

Купити RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА

Усі ціни 29 →

ДБЖ RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт (RTSW-1500D12) RTSW-1500D12

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
8 000 грн.

Ritar RTSW-1500 LCD12V (RTSW-1500 LCD)

Виробник: Ritar / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive)
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 873 грн.

Ritar RTSW-1500 LCD12V (RTSW-1500 LCD)

Виробник: Ritar / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive)
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 946 грн.

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD 12) RTSW-1500 LCD 12

+ 279 балів ITbox, для побутової техніки, для квартири, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК, лінійно-інтерактив... щений (line interactive), 1050 Вт, 1500 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 175-275 В, АКБ - зовнішня (опція), без батареї, LCD - дисплей, 400 х 145 х 210 мм, 21 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
7 999 грн.

Ritar RTSW-1500 LCD 12

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD, 12V є втіленням надійності та високої функціональності, гарантує безпер... щеервне живлення для вашого обладнання в разі проблем з основним електропостачанням. Вироблений на базі лінійно-інтерактивної архітектури, цей ДБЖ потужністю 1050 Вт (1500 ВА) забезпечує стабільну роботу навіть у випадку нестійкої напруги з електричних мереж. Унікальна особливість моделі - вихідна напруга у формі чистої синусоїди, що забезпечує безпеку для найчутливіших пристроїв. Ritar RTSW-1500 LCD відповідає всім вимогам сучасності, надаючи можливість підключити два пристрої через Euro-розетки (Schuko). Завдяки вбудованому інтерфейсу RS-232, ви легко зможете інтегрувати пристрій у свою систему, налаштовуючи його для оптимальної роботи. Зовнішня акумуляторна батарея є гнучким рішенням, що дозволяє обирати батареї з необхідними характеристиками, підтримуючи напругу на рівні 12 В. Інформаційний LCD-дисплей забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління, надаючи актуальну інформацію про вхідну і вихідну напругу та інші важливі параметри. У разі виходу напруги за межі норми, пристрій автоматично переходить на резервне живлення, супроводжуючи цей процес звуковими сигналами для вашої безпеки. ДБЖ оснащений вбудованим стабілізатором, який автоматично регулює рівень вихідної напруги, що є критично важливим для стабільної роботи вашого обладнання. Висока ефективність, захист від короткого замикання та перевантажень, а також зменшений рівень шуму завдяки ефективному кулеру роблять Ritar RTSW-1500 LCD одним з кращих виборів для дому або офісу. Цей пристрій є ідеальним вибором для підключення комп’ютерів, телекомунікаційного обладнання, автоматизації котлів та іншого обладнання, що потребує стабільного електропостачання. Висока надійність та простота використання забезпечують максимально безпечну роботу обладнання в умовах низької якості електромережі. З Ritar RTSW-1500 LCD ви можете бути впевнені: ваші дані та пристрої завжди під надійним захистом.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
7 749 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Не купувати.
22 липня 2020
Наполегливо не рекомендую. Коли запищить аварійка, на цьому БП, то що Ви робитимете?
Поки що не помітив.
Те, що йде в комплекті і називається інструкцією, просто смішний опис на 2 листиках, цього складного приладу. Немає телефону сервісних центрів, немає кодів помилок, і продавці теж не знають де в Україні сервісний центр цього безглуздого Ritara. Китайський сайт виробника інформативністю також не відрізняється. Так що якщо хочете собі проблем, кращої моделі не придумаєш.
На диску, що йде в комплекті, кодів помилок також немає.
щойно купив(ла) RITAR RTSW-1500D12
Додати відгук
Відеоогляди