ДБЖ RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА (8330)
Фото - ДБЖ RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА
RITAR RTSW-1500D12 1500 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги145 – 270 В
Максимальний струм12 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)220x145x405 мм
Вага14.9 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Маркування виробника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Усі ціни 10 →
ДБЖ RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт (RTSW-1500D12) RTSW-1500D12
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD 12) RTSW-1500 LCD 12
+ 280 балів ITbox, для побутової техніки, для квартири, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК, лінійно-інтерактив... щений (line interactive), 1050 Вт, 1500 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 175-275 В, АКБ - зовнішня (опція), без батареї, LCD - дисплей, 400 х 145 х 210 мм, 21 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD,12V (RTSW-1500 LCD 12)
для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1050 Вт, 1500 В*А, правильна (чиста) синусо... щеїда, 175-275 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 400 х 145 х 210 мм, 21 кг
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD (1000Вт),12В, під зовнішній АКБ, (500*245*350) 14,9 кг (400*145*210),
Comtrading.uaЗ нами 6 років