ДБЖ RITAR RTSW-500D12 500 ВА
Відео 1Фото 6
RITAR RTSW-500D12 500 ВА
500 ВА600 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Максимальний струм4 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність500 ВА
Номінальна вихідна потужність300 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом1 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)140x85x260 мм
Вага4.2 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Усі ціни 23 →
Ritar RTSW-500 Lcd (300Вт), 12V (RTSW-500 LCD)
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Ritar RTSW-500 LCD
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-500 LCD - це надійне рішення для захисту вашої техніки від перебоїв електропостач... щеання. Він оснащений лінійно-інтерактивною архітектурою, що дозволяє ефективно підтримувати роботу приладів із сумарною потужністю до 300 Вт. Даний ДБЖ ідеально підходить для живлення газових і твердопаливних котлів, забезпечуючи безперебійну роботу навіть за
Mallprix.comМенше року
Гарантія: 24 міс. від виробника
для бытовой техники, для домашних ПК, линейно-интерактивный (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, правильная (чистая) синусо... щеида, 175-275 В, АКБ - внешняя, без батареи, LCD - дисплей, 108 x 160 x 330 мм, 3.5 кг
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
RITAR RITAR RTSW-500 LCD ДБЖ з правильною синусоїдою (300 Вт ) 12В, під зовнішній АКБ
Використовуйте промокод GP2026 та отримайте знижку -10% Переваги RITAR RTSW-500 LCD ДБЖ з правильною синусоїдою (300 Вт ) 12В... ще, під зовнішній АКБ: Стабільне та безпечне електроживлення обладнання Надійна конструкція та тривалий термін служби Підходить для дому, офісу або систем безпеки Просте встановлення та підключення RITAR RTSW-500 LCD ДБЖ з правильною синусоїдою (300 Вт ) 12В, під зовнішній АКБ
Gpsecurity.com.uaНовий магазин
ще 18 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Переваги
Мінуси
хороша модель, сподобалося
Котел багато електроенергії не споживає, потужність у нього 100 Вт у піку. Тому якщо більше нічого на безперебійник не вішати, то казану батареї вистачає на три-чотири години роботи. Але цей час можна серйозно збільшити, якщо включати котел на годину з наступною годинною або навіть двогодинною перервою. Так і тепло в будинку залишається і можна протягнути до 12 годин. У будь-якому випадку, тепер залишитися без електрики не страшно в лютий мороз. А ще цей пріор відмінно стабілізує вихідну напругу при повному бардаку на вході.