ДБЖ RITAR RTSW-500L12 500 ВА
Фото 4
RITAR RTSW-500L12 500 ВА
500 ВА600 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Максимальний струм4 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність500 ВА
Номінальна вихідна потужність300 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом1 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)140x85x260 мм
Вага4.2 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2020
Номінальна потужність ДБЖ RITAR RTSW-500L12 становить 300 Вт при піковій 500 ВА, що підходить для живлення газових котлів, роутерів, модемів, систем відеоспостереження та іншої техніки, що не є критичною до потужності. Формування чистої синусоїди забезпечує коректну роботу обладнання з трансформаторними блоками живлення та чутливою електронікою. Конструкція передбачає роботу із зовнішніми свинцево-кислотними акумуляторами напругою 12 В, при цьому час автономної роботи визначається ємністю підключеної батареї — наприклад, акумулятор на 75 А/год здатний забезпечити кілька годин роботи котла опалення потужністю 100-150 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Усі ціни 29 →
ДБЖ RITAR RTSW-500 LED (RTSW-500 LED / 09562) RTSW-500 LED/09562
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Ritar RTSW-500 LED, 12V (RTSW-500 LED)
Виробник: Ritar
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Виробник: Ritar
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Ritar RTSW-500 LED
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-500 LED, 12V (RTSW-500 LED) - ідеальний вибір для забезпечення стабільної роботи... щевашого обладнання. Його лінійно-інтерактивна архітектура з вихідною потужністю 300 Вт (або 500 В*А) гарантує ефективну підтримку критично важливих систем, таких як комп'ютери, комутатори, сервери та інші важливі електроприлади. Однією з головних особливостей цього ДБЖ є правильна (чиста) синусоїда форми вихідної напруги, що забезпечує максимальну сумісність з усім обладнанням, чутливим до таких параметрів. Це робить RTSW-500 LED незамінним для двигунів і насосів, які потребують стабільної й безперебійної подачі електроенергії. Діапазон вхідної напруги становить від 175 до 275 В, забезпечуючи розумне керування електроживленням навіть в умовах нестабільної мережі. Додаткова опція підключення зовнішньої акумуляторної батареї напругою 12 В дозволяє збільшувати тривалість резервного живлення за потреби. Серед унікальних функцій RTSW-500 LED - підтримка інтерфейсу підключення RS-232, що розширює можливості управління пристроєм. Пристрій обладнаний однією Euro-розеткою (Schuko) для підключення ваших пристроїв, що значно спрощує експлуатацію. Автоматичне включення забезпечує простоту використання, а режим безшумної роботи робить пристрій ідеальним для офісних та домашніх умов. Захист від повного розряду батареї, короткого замикання і перевантажень гарантує тривалий термін служби та безпеку ваших пристроїв, а вбудований захист телефонної лінії підвищує універсальність цього ДБЖ. Оберіть Ritar RTSW-500 LED для надійного захисту ваших електронних пристроїв і оцініть безпеку та комфорт, які він надає!
Mallprix.comМенше року
Класс для видеонаблюдения, для домашних ПК, линейно-интерактивный (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, синусоида, 175 до 275... щеВ, 108 x 160 x 330 мм, 3.5 кг