Умивальник Duravit DuraStyle 232080 800 мм
Фото 3 |
Duravit DuraStyle 232080 650 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 232080 800 мм
Усі ціни 9 →Раковина меблева Duravit DuraStyle 80 см 2320800000 | 13 300 грн. |
Раковина для меблів Duravit DuraStyle 80 х 48 см 2320800000 | 15 050 грн. |
Умивальник підвісний DURAVIT DuraStyle 800x480x170мм прямокутний білий 232 | 22 410 грн. |
Раковина накладна Duravit Durastyle 800х480 білий 2320800000 | 22 410 грн. |
DURAVIT DuraStyle 2320800000 | 14 160 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. 2320800000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2320800030 — 3 отвори для змішувача
Модификації Duravit DuraStyle 232080
Ціни на Duravit DuraStyle 232080 |
---|---|---|---|---|
Duravit DuraStyle 232065 650 мм | від 7 139 грн. | 9 пропозицій | ||
Duravit DuraStyle 232080 800 мм | від 13 300 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →