Монітор Samsung 32 M50C Smart Monitor 32 "
Фото 10 |
Samsung 32 M50C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
32" Full HD Smart-монітор з операційною системою Tizen. Вбудовані бездротові інтерфейси Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.2. Підтримка HDR10. Підтримка голосового введення завдяки комплектному пульту.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 32 M50C Smart Monitor 32 "
Усі ціни 17 →Монітор Samsung Smart M50C (LS32CM501) | 11 899 грн. |
Монітор Samsung Smart M50C (LS32CM501) | 11 655 грн. |
Samsung Smart M50C (LS32CM501) | 11 600 грн. |
Монитор Samsung Smart M50C (LS32CM501) | 11 939 грн. |
Монітор Samsung Smart M50C (LS32CM501EUXDU) LS32CM501EUXDU | 11 599 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Samsung 32 M50C Smart Monitor
Ціни на Samsung 32 M50C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M50C Smart Monitor 27 " | від 9 720 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung 32 M50C Smart Monitor 32 " | від 11 599 грн. | 20 пропозицій |