Смартфон Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 4Фото 25 |
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 1080
Камера:3 модулі, 48 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:199 г
У моделях деяких ринків може встановлюватися процесор Dimensity 1080
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
0 0 3 5 |
не погано телефон але ціна була дуже кусалася, купувався був у вересні 2023 і ціна за нього 13к грн, не багато звичайно але краще переплатити і купити а54 хоч і різниця не велика дизайн як у флагманах, 120 гц сильно здивували, процесор як на мене достатньо, сканер відбитка пальця не поганий але через плівку не завжди розпізнає, AOD прикольна штука тільки у мене потреба щоб завжди був включений і на мінімальній яскравості за одну годину жерсть % а якщо залишилося 5 відсотків то вони відлетять за 1-2 години але скоріше це через те, що у мене він на 2% з коробки був висів батареї мені ледве вистачає на день прослуховування музики в навушниках може підлога батареї полетіти навіть якщо не чіпати телефон (і міні мінус через те, що просів аккум у мене просів до 4860 міліампер), підглючує прошивка якщо оновити до 14 андроїда не критично але Коли кидається на око, фронталка не знімає 1080 в 60 кадрів і знову не дуже критично але все-таки хотілося б за ці гроші Кирилл Усатий: користуюся Samsung Galaxy A34 128GB/6GB кілька місяців |
Гарний телефон Гарний екран
Класна камера Непоганий процесор Не гріється зовсім Класні динаміки Тактильної приємний Сканер в екрані(для мене мінус)
Погане розпізнавання обличчя Роман : користуюся Samsung Galaxy A34 128GB/6GB кілька місяців |
Користуюсь телефоном вже 3 місяці і дуже їм задоволення. Глюків майже немає, всі програми працюють дуже швидко. Порадувала наявність вологозахисту IP67 у такому бюджетному сегменті. Батарея дуже гарна, тримає десь 2 дні. Дуже швидкий та зручний сканер відбитків у екрані. Добре, що можна вставляти карту SD. Камера середня, але за свою ціну цілком нормальна, для найпростіших завдань підходить. З мінусів хочу відзначити відсутність блоку живлення в комплекті, гальмоване розблокування за лицем та відсутність роз'єму Jack 3.5 мм. В принципі, телефон гарний, всім рекомендую! Швидкий сканер відбитків у екрані
Наявність вологозахисту IP67 Підтримка карт SD Гарна автономність Відсутність блоку живлення в комплекті
Гальмовані розблокування за обличчям Відсутність роз'єму Jack 3.5 мм Олександр: користуюся Samsung Galaxy A34 256GB кілька місяців |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy A34
Ціни на Samsung Galaxy A34 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 4 ГБ | від 11 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 6 ГБ | від 9 479 грн. | 165 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A34 128 ГБ / 8 ГБ | від 9 900 грн. | 34 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A34 256 ГБ / 8 ГБ | від 10 850 грн. | 133 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →