Смартфон Samsung Galaxy Fold3 5G 256 ГБ
Відео 38Фото 15 |
Складаний смартфон південнокорейської компанії Samsung зовні не дуже відрізняється від попередника, але по оснащенню і можливостям пішов далеко вперед. Це як і раніше гаджет у вигляді книжки, який в складеному вигляді являє собою звичайний телефон, а в розкладеному — практично планшет. Через це у нього два дисплеї: 6.2-дюймовий зовнішній і 7.6-дюймовий внутрішній, причому обидва — Dynamic AMOLED з частотою розгортки 120 Гц.
Також це один з перших складних пристроїв (поряд з Galaxy Z Flip3 5g) із захистом від води зі ступенем IPX8, а також перший складаний смартфон Samsung з підтримкою стилуса S Pen — точніше, його спеціальної версії з більш м'яким наконечником, щоб не пошкодити покриття гнучкого дисплея. Виробник здорово попрацював над матеріалами, щоб зробити Samsung Galaxy Z Fold3 5g більш міцним: рамка зроблена з алюмінію Armor Aluminium, зовнішній екран і задню панель покриває скло Corning Gorilla Glass Victus, а основний дисплей виготовлений з ультратонкого скла Samsung, яке, як запевняє виробник, на 80% міцніше і витримує до 200 000 складань, а це 5 років використання при 100 циклах відкриття-закриття в день.
Ще однією родзинкою моделі стала підекранна Селфі-камера на 4 МП, яку практично не видно. Але вона тут не одна: на зовнішньому екрані розмістили звичайну 10-мегапіксельну фронталку, а на тильній стороні — основну камеру з трьома датчиками по 12 МП (телеоб'єктив, ширококутна і ультраширококутна камери). Крім того, смартфон став повноцінним флагманом з топовими характеристиками. У тому числі, це процесор Qualcomm Snapdragon 888, підтримка 5G, 12/256 ГБ пам'яті, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, стереодинаміки, NFC і акумулятор ємністю 4400 мАгод з підтримкою швидкої, бездротової і реверсивної зарядки.
Купити Samsung Galaxy Fold3 5G 256 ГБ
Усі ціни 8 →Смартфон Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12/256 Phantom Green (SM-F926BZGD) Gala | 40 243 грн. |
Samsung Galaxy Fold 3 12/256GB Phantom Silver (SM-F926BZSDSEK) UA UCRF | 36 080 грн. |
Samsung SM-F926BZSDSEK | 33 994 грн. |
Samsung Galaxy Fold3 5G 12/256 Phantom Black (SM-F926BZKD) | 48 000 грн. |
Samsung Galaxy Fold 3 12/256GB Phantom Silver (SM-F926BZSDSEK) UA UCRF | 36 080 грн. |
2 0 1 2 |
Все СУПЕР!!!! ВЖЕ МІСЯЦЬ КОРИСТУЮСЯ ... Одні ПЛЮСИ. Все подобається Слізький користуюся Samsung Galaxy Fold3 5G 256GB менше місяця |
Купував цей телефон на попереднє замовлення. Користувався ним 6 днів, після чого зник звук із мультимедійних динаміків. Скидання налаштувань та повне скидання телефону не допомогли. Звернувся до сервіс-центру, перепрошили телефон заново і про диво, звук з'явився на 40 хвилин, після чого на рівному місці знову відпав. Наразі забрали телефон на діагностику, оскільки ніхто не знає в чому проблема. Прикро, що Samsung не змогли довести до пуття вже третє покоління Fold лінійки Великий розкладний екран якість, зламався через 6 днів Dmitry Mitinev: користуюся Samsung Galaxy Fold3 5G 256GB менше місяця |
розкладка, сенсор, 4К камера, екран, |
Модификації Samsung Galaxy Fold3 5G
Ціни на Samsung Galaxy Fold3 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold3 5G 256 ГБ | від 33 994 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ | від 28 634 грн. | 17 пропозицій |