SSD Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU
Відео 19Фото 8 |
Samsung MZ-77E2T0B/EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU
Усі ціни 65 →Samsung 870 EVO V-NAND 2TB 2.5" (MZ-77E2T0B/EU) MZ-77E2T0B/EU | 7 499 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 2TB 870 EVO Samsung (MZ-77E2T0B/EU) | 9 348 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Samsung 870 EVO 2.5" SATAIII MLC (MZ-77E2T0B/EU) MZ-77 | 6 957 грн. |
SSD накопичувач SAMSUNG 2TB SATA V-NAND 2.5" 3bit MLC 870 EVO (MZ-77E2T0B/ | 9 499 грн. |
SSD диск Samsung 870 EVO 2TB (MZ-77E2T0B/EU) MZ-77E2T0B/EU | 7 499 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 3 4 |
купили цей диск як додатковий чисто для ігор, тому що система стоїть на іншому. поки повністю задоволені, все запускається за кілька секунд, встановлення та обмін файлами відчутно швидше після старенького HDD. Звичайно обсяг в 500ГБ це наприклад, тільки для старту, але за свої гроші дуже гарний вибір, враховуючи ще і відомий бренд. швидкість передачі даних, наявність офіційного софту, відсутність будь-яких проблем при підключенні: просто під'єднали саташником, форматнули і готові до роботи. поки не виявлено Юлія Т: користуюся Samsung MZ-77E500B/EU менше місяця |
Відмінна модель, купувала приблизно два роки тому, за цей період ніяких нарікань порівняно з дешманською аліекспресною набагато краще Швидкість, швидкість не зменшується при великих обсягах Не знайшов Stray228 Понимаю: користуюся Samsung MZ-77E1T0BW більше року |
Брав на заміну, попередньому в 120GB так як став тісний. Ноутбук старий тому на особливу швидкість і не чекав. Інтерфейс sataII і відповідно швидкість – читання 260MB/s, запис 243MB/s. Для Samsung Data Migration потрібен Sata-USB перехідник, а на той момент його не виявилося. Систему переносив за допомогою AOMEI PE Builder, була флешка на 32Gb, вийшло легко і швидко. Швидкість, гарантія п'ять років немає Денис: користуюся Samsung MZ-77E500BW кілька місяців |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
15 квітня 2022, 05:23
А DWPD 0.3 в день это больше чем DWPD 0.75 в день? #
27 травня 2021, 14:53
Странные показания чтения-записи #
Здравствуйте! Подскажите, немного не понимаю, почему у меня этот накопитель в разных тестах показывает скорость не заявленные 530Мб/с, а почему то в среднем 3 000-4 000 Мб/с, как на чтение, так и на запись. Даже в родной программе от Самсунга. Проверено несколько раз
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 1 700 грн. | 56 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA | від 1 790 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 2 149 грн. | 57 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 2 193 грн. | 31 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 3 631 грн. | 66 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA | від 3 639 грн. | 42 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 6 614 грн. | 66 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 6 675 грн. | 28 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 13 045 грн. | 43 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 12 175 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →