USB-флешка SanDisk iXpand Go 64 ГБ (SDIX60N-064G-GN6NN)
Відео 17Фото 7 |
SanDisk iXpand Go 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk iXpand Go 64 ГБ
Усі ціни 24 →USB-флешка SanDisk 64GB iXpand Go Usb 3.0 / Lightning (SDIX60N-064G-GN6NN) | 1 566 грн. |
USB-флешка SanDisk 64GB iXpand Go Usb 3.0/Lightning (SDIX60N-064G-GN6NN) | 1 598 грн. |
USB флеш накопитель sandisk 64gb iXpand Go usb 3.0 /Lightning (sdix60n-064 | 1 525 грн. |
SanDisk iXpand Go 64 Gb USB 3.0 + Lightning (SDIX60N-064G-GN6NN) Black | 1 496 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 64GB iXpand Go USB 3.0 /Lightning (SDIX60N-06 | 1 706 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk iXpand Go
Ціни на SanDisk iXpand Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Go 64 ГБ | від 1 229 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk iXpand Go 128 ГБ | від 1 614 грн. | 23 пропозиції | ||
SanDisk iXpand Go 256 ГБ | від 2 586 грн. | 29 пропозицій |
Рекомендуємо