USB-флешка SanDisk iXpand Luxe 128 ГБ (SDIX70N-128G)
Відео 13Фото 9 |
SanDisk iXpand Luxe 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk iXpand Luxe 128 ГБ
Усі ціни 30 →USB-флешка SanDisk 128GB iXpand Drive Luxe Type-C / Lightning (SDIX70N-128 | 2 250 грн. |
USB-флешка SanDisk 128GB iXpand Drive Luxe Type-C /Lightning (SDIX70N-128G | 2 241 грн. |
SanDisk iXpand Luxe 128Gb USB 3.1 + Type-C/Lightning (SDIX70N-128G-GN6NE) | 2 238 грн. |
USB флеш накопитель sandisk 128gb iXpand Drive Luxe Type-C /Lightning (sdi | 2 396 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 128GB iXpand Drive Luxe Type-C /Lightning (SD | 2 315 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk iXpand Luxe
Ціни на SanDisk iXpand Luxe |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Luxe 64 ГБ | від 1 711 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk iXpand Luxe 128 ГБ | від 1 836 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk iXpand Luxe 256 ГБ | від 3 699 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо