USB-флешка SanDisk iXpand Go 128 ГБ (SDIX60N-128G-GN6NE)
Відео 17Фото 7 |
SanDisk iXpand Go 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk iXpand Go 128 ГБ
Усі ціни 34 →USB-флешка SanDisk 128GB iXpand Go Usb 3.0/Lightning (SDIX60N-128G-GN6NE) | 1 787 грн. |
USB-флешка SanDisk 128GB iXpand Go Usb 3.0/Lightning (SDIX60N-128G-GN6NE) | 1 783 грн. |
USB флеш накопитель sandisk 128gb iXpand Go usb 3.0/Lightning (sdix60n-128 | 1 821 грн. |
SanDisk 128GB iXpand Go USB 3.0/Lightning (SDIX60N-128G-GN6NE) | 1 629 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 128GB iXpand Go USB 3.0/Lightning (SDIX60N-12 | 1 917 грн. |
Як відомо, в «яблучних» смартфонах не заведено використовувати слоти розширення пам'яті. Паличками-виручалочками при нестачі вільного місця на борту iPhone служать численні хмарні сервіси або ж сімейство USB-флешок SanDisk iXpand. Розгляньмо його на прикладі моделі Go.
Роз'єми на кінчику «хвостів»
На вигляд девайс являє собою типову флешку з конектором USB Type-A для підключення до комп'ютера. Однак варто повернути металеву частину всередині ковпачка на 180° і погляду постає роз'єм Lighthing. Через контакти відповідного порту накопичувач стикується з будь-яким «Айфоном», починаючи з 5-й моделі.
Мобільний додаток
Щоб смартфон Apple побачив флешку, необхідно завантажити та встановити додаток iXpand Drive — зручний файловий менеджер, який надає доступ до функцій накопичувача. Через програму можна налаштувати автоматичний бек-ап даних, копіювати файли з телефону, а також знімати фото і відео безпосередньо на флешку (в обхід пам'яті смартфона).
Зовнішнє сховище
Комп'ютер «бачить» флешку без сторонніх програм як звичайний зовнішній пристрій. Дані з неї зчитуються в середньому темпі 75-85 МБ/с, запис проводиться зі швидкістю 45-55 МБ/с. Накопичувач стане в пригоді в далекій дорозі (на нього можна закинути цілий сезон улюбленого серіалу у високій якості), мобільним відеографам, а також просто для розв'язання проблеми відсутності вільної пам'яті в iPhone.
Модификації SanDisk iXpand Go
Ціни на SanDisk iXpand Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Go 64 ГБ | від 1 229 грн. | 34 пропозиції | ||
SanDisk iXpand Go 128 ГБ | від 1 617 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk iXpand Go 256 ГБ | від 2 599 грн. | 45 пропозицій |