USB-флешка SanDisk iXpand Luxe 64 ГБ (SDIX70N-064G)
Відео 13Фото 9 |
SanDisk iXpand Luxe 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk iXpand Luxe 64 ГБ
Усі ціни 24 →USB-флешка SanDisk 64GB iXpand Drive Luxe Type-C / Lightning (SDIX70N-064G | 1 817 грн. |
USB-флешка SanDisk 64GB iXpand Drive Luxe Type-C /Lightning (SDIX70N-064G- | 1 809 грн. |
SanDisk iXpand Luxe 64 GB USB 3.1 + Type-C + Lightning (SDIX70N-064G-GN6NN | 1 771 грн. |
USB флеш накопитель sandisk 64gb iXpand Drive Luxe Type-C /Lightning (sdix | 1 899 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 64GB iXpand Drive Luxe Type-C /Lightning (SDI | 1 923 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk iXpand Luxe
Ціни на SanDisk iXpand Luxe |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Luxe 64 ГБ | від 1 711 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk iXpand Luxe 128 ГБ | від 1 836 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk iXpand Luxe 256 ГБ | від 3 699 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо