Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU200444
Schneider New Unica Studio NU200444 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU200444
Рамка 2-місна Schneider Electric Unica New бежевий NU200444 | 95 грн. |
Рамка 2-постова Schneider Electric Unica New Studio Бежева (NU200444) | 94 грн. |
Рамка 2-постова бежева [NU200444] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 94 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio NU200444
Ціни на Schneider New Unica Studio NU200444 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU200444 | від 94 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU200418 | від 78 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200454 | від 227 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200430 | від 190 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →