Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU201030
Schneider New Unica Studio NU201030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU201030
Усі ціни 7 →Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU201030 | 914 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Unica New Studio алюміній NU2 | 906 грн. |
Рамка пятиместная горизонтальная Schneider Unica, Алюминий NU201030 | 697 грн. |
Schneider Electric NU201030 | 694 грн. |
Рамка 5-постова Schneider Electric Unica New Алюміній (NU201030) | 914 грн. |
Рамка 5-постова Алюміній Unica New Schneider Electric NU201030 | 914 грн. |
Рамка 5-постова алюміній [NU201030] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 935 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio NU201030
Ціни на Schneider New Unica Studio NU201030 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU201044 | від 296 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU201018 | від 241 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU201054 | від 697 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU201030 | від 694 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →