Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU201044
Schneider New Unica Studio NU201044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU201044
Рамка 5-місна Schneider Electric Unica New бежевий NU201044 | 296 грн. |
Рамка 5-постова Schneider Electric Unica New Studio Бежева (NU201044) | 296 грн. |
Рамка 5-постова бежева [NU201044] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 303 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio NU201044
Ціни на Schneider New Unica Studio NU201044 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU201044 | від 296 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU201018 | від 241 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU201054 | від 697 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU201030 | від 694 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →