Спальний мішок Sea To Summit Flame FmIII Women's Long (STS AFM3-WL)
Відео 4Фото 11 |
Sea To Summit Flame FmIII Women's Long |
|
Розрахований на зріст до 170 см
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Flame FmIII Women's Long
Усі ціни 7 →Спальный мешок Sea to Summit Flame FmIII (-4/-10°C), 183 см - Right Zip, L | 21 771 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Flame FmIII - Women's Long (Light Grey/Paprik | 20 709 грн. |
Спальник Sea to Summit Flame FmIII - Women's Long 2019 (Light Grey/Paprika | 21 771 грн. |
Спальник Sea to Summit Flame FmIII Women's Long 2019 Light Grey/Paprika Ri | 20 709 грн. |
Спальник Sea To Summit Flame FmIII Women's Long 2019 (1033-STS AFM3-WL) | 20 709 грн. |
Спальник Sea to Summit Flame FmIII Women's Long 2019 Light Grey/Paprika Ri | 20 709 грн. |
Жіночий спальний мішок Sea to Summit Flame FmII (2 / -4 ° C), 183 см - Rig | 21 771 грн. |
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 150 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 142 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 90 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →