Умивальник Simas Flow FL 22 1150 мм
Фото 4 |
Simas Flow FL 22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Simas Flow FL 22
Ціни на Simas Flow FL 22 |
---|---|---|---|---|
Simas Flow FL 20 820 мм | від 8 835 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Flow FL 23 880 мм | від 8 835 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Flow FL 22 1150 мм | від 9 469 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →