Кухонний ніж Wusthof Classic Ikon 1040432207
Фото 5 |
Wusthof Classic Ikon 1040432207 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic Ikon 1040432207
Усі ціни 7 →Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme | 7 см (1040432207) | 4 274 грн. |
Wuesthof 7 см 1040432207 7см1040432207 | 4 274 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme 7 см Кремовий (1040432 | 4 274 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme 7 см (1040432207) | 3 932 грн. |
Ніж для овочів Wusthof CLASSIC IKON CREME 7см 1040432207 | 4 274 грн. |
Ніж для чищення овочів Wuesthof Classic Ikon, 7 см (1040432207) | 4 274 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme 7 см Кремовий (1040432 | 4 103 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →