Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7303.08
Victorinox Grand Maitre 7.7303.08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7303.08
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Shaping 8 см с черной рукоятью 7.7303 | 4 483 грн. |
Ніж Victorinox Grand Maitre Shaping 8 см (7.7303.08G) | 4 257 грн. |
Нож Victorinox Grand Maitre Shaping 8 см (7.7303.08G) | 4 258 грн. |
Нож кухонный Victorinox Grand Maitre Shaping черный 7.7303.08G | 4 483 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Shaping 7.7303.08G | 3 674 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →