Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7300.08
Victorinox Grand Maitre 7.7300.08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7300.08
Усі ціни 6 →Нож Victorinox Grand Maitre Wood Shaping 8 см 7.7300.08G | 5 079 грн. |
Ніж Victorinox Grand maitre Rosewood Shaping Knife 8 см (7.7300.08G) | 4 824 грн. |
Нож Victorinox Grand maitre Rosewood Shaping Knife 8 см (7.7300.08G) | 4 825 грн. |
Нож кухонный Victorinox Grand Maitre Wood Shaping 7.7300.08G | 5 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Wood Shaping 7.7300.08G | 4 164 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre Shaping 8 см Wood (7.7300.08G) | 5 079 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →