Набір посуду Tefal Ingenio Emotion L897SM74
Фото 15 |
Tefal Ingenio Emotion L897SM74 |
|
Антипригарне покриття Titanium Pro. Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Emotion L897SM74
Набір каструль і сковорідок Tefal Ingenio Emotion 16/18/20/22/24/26/28 rąc | 10 947 грн. |
Tefal Ingenio Emotion 16/18/20/22/24/26/28 rączka L897SM74 | 10 680 грн. |
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 22 предмети (L897SM74) | 7 999 грн. |
Комплектація:
- Каструля 16/18/20 см
- Сковорода 22/24/26/28 см
- Сковорідка-вок 26 см
- Сотейник 24 см
- Скляна кришка 16/18/20 см
- Знімні ручки 2 шт
- столові прибори
- Захисні панелі 4 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →