Бойлер Thermex Hit Pro H-15 U (111 004)
Відео 4Фото 18 |
Thermex Hit Pro H-15 U |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex Hit Pro H-15 U
Усі ціни 42 →Thermex Thermex Hit Pro H 15 U (pro) | 4 500 грн. |
Водонагрівач Thermex H 15 U (pro) | 3 610 грн. |
Водонагрівач Thermex H 15 U (pro) | 4 270 грн. |
Водонагрівач Thermex H 15 U (PRO) H 15 U (PRO) | 3 891 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex Hit Pro H 15 U ( | 3 850 грн. |
Thermex Hit Pro H-15 U — малогабаритний бойлер в непомітному вбранні, без зайвого пафосу виконує завдання з організації гарячого водопостачання однієї точки водорозбору.
Ареал проживання
Найбільш комфортно водонагрівач відчуває себе під кухонною мийкою. Також він буде незайвим в міні-перукарні, вбиральні невеликого офісу або біля рукомийника на дачі. Повний бак гарячої води моделі під силу «приготувати» приблизно за пів години — на підігрів водиці до температури 45 °С бойлеру потрібно 31 хв.
Відмінні риси
Відмінна риса Thermex Hit Pro H-15 U — горизонтальне розташування півторакіловатного ТЕНа. Таке розміщення запобігає перегріву нагрівального елемента і осіданню на ньому накипу. Відкладення на стінках зводяться до мінімуму за рахунок застосування біосклофарфору в якості покриття «нутрощів» бака.
Робоча бджілка
Модель має захист від включення без води, обладнана запобіжним клапаном на 8 атм для скидання надлишкового тиску і має магнієвий анод (він теж несе відповідальність за протидію утворенню корозії). Загалом, на виході перед нами постає невибаглива «робоча бджілка» у всій красі.
Модификації Thermex Hit Pro H-15 U
Ціни на Thermex Hit Pro H-15 U |
---|---|---|---|---|
Thermex Hit Pro H-10 U | від 3 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex Hit Pro H-10 O | від 3 250 грн. | 47 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-15 U | від 3 599 грн. | 44 пропозиції | ||
Thermex Hit Pro H-15 O | від 3 590 грн. | 47 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-30 O | від 4 340 грн. | 45 пропозицій |