Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG 65 м²
Фото 9 |
Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2250/2100 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG 65 м²
Усі ціни 14 →Кондиционер Toshiba Seiya TKVG RAS-B24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA 0101040004-100 | 55 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba Seiya TKVG RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA | 55 999 грн. |
Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA | 55 999 грн. |
TOSHIBA RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA | 55 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba RAS-24TKVG-UA/RAS-24TAVG-UA | 55 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG
Ціни на Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG |
---|---|---|---|---|
Toshiba Seiya RAS-B05TKVG/05TAVG 15 м² | від 15 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba Seiya RAS-B07TKVG/07TAVG 20 м² | від 22 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B10TKVG/10TAVG 25 м² | від 23 999 грн. | 24 пропозиції | ||
Toshiba Seiya RAS-B13TKVG/13TAVG 33 м² | від 25 499 грн. | 18 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B16TKVG/16TAVG 42 м² | від 33 999 грн. | 17 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B18TKVG/18TAVG 50 м² | від 49 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B24TKVG/24TAVG 65 м² | від 55 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →