Кондиціонер Toshiba Daiseikai RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AVR-E 50 м²
від 34 999 грн. Купити! Toshiba RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AV-EArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Toshiba Daiseikai RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AVR-E 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1420/1560 Вт
Функції:іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Daiseikai RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AVR-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Toshiba Daiseikai RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AVR-E
Ціни на Toshiba Daiseikai RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AVR-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Daiseikai RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3AVR-E 25 м² | від 22 010 грн. | 4 пропозиції | ||
Toshiba Daiseikai RAS-13N3KVR-E/RAS-13N3AVR-E 35 м² | від 25 890 грн. | 4 пропозиції | ||
Toshiba Daiseikai RAS-16N3KVR-E/RAS-16N3AVR-E 45 м² | від 32 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba Daiseikai RAS-18N3KVR-E/RAS-18N3AVR-E 50 м² | від 34 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba Daiseikai RAS-22N3KVR-E/RAS-22N3AVR-E 60 м² | від 47 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →